Zima 2021/22

Pro letošní zimní sezónu si skiareál Benecko připravil pro své návštěvníky on-line prodej skipasů, přibližně od prosince (dle "doby covidové") bude možné zakoupit  přes e-shop vybrané tarify. Skipasy budou prodávány samozřejmě levněji než na pokladně a bude se moci uplatnit, tak jako na kase, sleva na řádně zaregistrovanou kartu hosta. 

Při koupi skipasů on-line tedy nejen ušetříte peníze, ale i čas - vyhnete se možnému zdržení při běžném nakupování na jedné z našich dvou centrálních kas. Návod, jak jednoduše nakoupit skipasy přes e-shop, naleznete zde nebo na letáku u svých ubytovatelů.

CENÍK ZDE

Milovníci prudších svahů ocení výkonnější systém technického zasněžování na lanovce Kejnos a především na sjezdovce Liška. Navíc díky modernizaci a výstavbě objemné retenční nádrže (2020) sjezdovky vysněžíme rychleji a kvalitněji. U obou sjezdovek jsme srovnali zbytečné terénní nerovnosti, takže v zimě to bude parádní svezení. 

Jelikož skiareál Benecko je především rodinným skiareálem tak na Kejnose vyrostl na konci roku 2020 nový dětský lyžařský park s 60-ti metrovým lyžařským pásem – Kid park Kejnos, v jehož dolní části je umístěno stanoviště lyžařské školy Miraski. Ve všech třech dětských parcích – Havrlandu, Family aréně a Kejnosu - se můžete těšit na lyžařské herní prvky a samozřejmostí zůstává platnost všech skipasů skiareálu Benecko.

Jestliže jste vyznavači spíše bílé stopy než sjezdového lyžování, tak pro vás máme také dobrou zprávu. Při dostatku sněhové nadílky bude vytvořeno Family aréna běžecké kolečko, které dlouholetí návštěvníci Benecka možná ještě pamatují. Povede od Family arény – konce vleku Nový Cinkáč, po loukách směrem ke kapličce sv.Huberta. Tak teď jen aby Krakonoš nešetřil sněhovou peřinou.

Poslední novinka

27
04

Čarodějky u Kapličky

V sobotu 30.4. zveme na tradiční pálení čarodějnic u kapličky sv.Huberta (první zastávka Lufťákovy stezky). Od 15hod možné opékání buřtů,  od 18:00... více

Nejbližší událost

25.6. - 26.6.
12:00

Benecko Freeride 2022

Po roční pauze je tu opět Freeride na Benecku. Pro toho kdo neví - 4km parádního asfaltu, 5 zatáček, topspeed 80 a nahoru lanovkou! Zde ochutnáv... více