Novinky pro zimu 2020/21

Pro letošní zimní sezónu si skiareál Benecko připravil pro své návštěvníky hned několik novinek. První z nich je on-line prodej skipasů. Od prosince 2020 bude možné zakoupit  přes e-shop umístěný na https://benecko.eskipass.cz/​ vybrané tarify. Navíc skipasy budou prodávány za loňskou cenu (tedy o 4 – 9% levněji) a bude se moci uplatnit, tak jako na kase, sleva na řádně zaregistrovanou kartu hosta (opět jako loňskou zimu sleva 25%).

Při koupi skipasů on-line tedy nejen ušetříte peníze, ale i čas - vyhnete se možnému zdržení při běžném nakupování na jedné z našich dvou centrálních kas. Návod, jak jednoduše nakoupit skipasy přes e-shop, naleznete zde nebo na letáku u svých ubytovatelů.

 

Další novinkou je posílený systém technického zasněžování na lanovce Kejnos a nově na sjezdovce Liška. Navíc díky modernizaci a výstavbě objemné retenční nádrže sjezdovky vysněžíme rychleji a kvalitněji. U obou sjezdovek jsme srovnali zbytečné terénní nerovnosti, takže v zimě to bude parádní svezení. 

 

Aby těch novinek nebylo málo, tak právě na Kejnose vyrostl nový dětský lyžařský park s 60-ti metrovým lyžařským pásem – Kid park Kejnos, v jehož dolní části bude umístěno stanoviště lyžařské školy Miraski. Dále stávající Kid park Havrland se rozrostl až na původní sjezdovku Jesen, které se na Benecku přezdívá benecký smrťák. Ve všech třech dětských parcích – Havrlandu, Family aréně a Kejnosu - se můžete těšit na nové lyžařské herní prvky a samozřejmostí zůstává platnost všech skipasů skiareálu Benecko.

 

Jestliže jste vyznavači spíše bílé stopy než sjezdového lyžování, tak pro vás máme také dobrou zprávu. Při dostatku sněhové nadílky bude vytvořeno Family aréna běžecké kolečko, které dlouholetí návštěvníci Benecka možná ještě pamatují. Povede od Family arény – konce vleku Nový Cinkáč, po loukách směrem ke kapličce sv.Huberta. Tak teď jen aby Krakonoš nešetřil sněhovou peřinou.

Poslední novinka

23
07

Benecká pouť

Zveme na tradiční beneckou pouť, která se koná tento víkend 24.-25.7. Podrobný program níže, těšíme se na vaši návštěvu!

Nejbližší událost

16.8. - 20.8.
08:00

Šikovné ruce v pohadce

Letní příměstský tábor pořádaný oblíbenou Dílničkou pro šikovné ruce, kde děti budou nejenom tvořit, ale i sportovat a především si užijí spoustu z... více