Zima 2021/22

Pro letošní zimní sezónu si skiareál Benecko připravil pro své návštěvníky on-line prodej skipasů, přibližně od prosince (dle "doby covidové") bude možné zakoupit  přes e-shop vybrané tarify. Skipasy budou prodávány samozřejmě levněji než na pokladně a bude se moci uplatnit, tak jako na kase, sleva na řádně zaregistrovanou kartu hosta. 

Při koupi skipasů on-line tedy nejen ušetříte peníze, ale i čas - vyhnete se možnému zdržení při běžném nakupování na jedné z našich dvou centrálních kas. Návod, jak jednoduše nakoupit skipasy přes e-shop, naleznete zde nebo na letáku u svých ubytovatelů.

CENÍK ZDE

Milovníci prudších svahů ocení výkonnější systém technického zasněžování na lanovce Kejnos a především na sjezdovce Liška. Navíc díky modernizaci a výstavbě objemné retenční nádrže (2020) sjezdovky vysněžíme rychleji a kvalitněji. U obou sjezdovek jsme srovnali zbytečné terénní nerovnosti, takže v zimě to bude parádní svezení. 

Jelikož skiareál Benecko je především rodinným skiareálem tak na Kejnose vyrostl na konci roku 2020 nový dětský lyžařský park s 60-ti metrovým lyžařským pásem – Kid park Kejnos, v jehož dolní části je umístěno stanoviště lyžařské školy Miraski. Ve všech třech dětských parcích – Havrlandu, Family aréně a Kejnosu - se můžete těšit na lyžařské herní prvky a samozřejmostí zůstává platnost všech skipasů skiareálu Benecko.

Jestliže jste vyznavači spíše bílé stopy než sjezdového lyžování, tak pro vás máme také dobrou zprávu. Při dostatku sněhové nadílky bude vytvořeno Family aréna běžecké kolečko, které dlouholetí návštěvníci Benecka možná ještě pamatují. Povede od Family arény – konce vleku Nový Cinkáč, po loukách směrem ke kapličce sv.Huberta. Tak teď jen aby Krakonoš nešetřil sněhovou peřinou.

Poslední novinka

30
07

Benecká pouť

Zveme na tradiční beneckou pouť, která se koná tento víkend 30.-31.7. Podrobný program níže, těšíme se na vaši návštěvu!

Nejbližší událost

17.8.
10:00

Pohádková stezka

„Chcete prožít pohádku na vlastní kůži? Projděte si naší pohádkovou stezku, kde na Vás bude čekat čert, čarodějnice, princezna a mnoho dalších pohá... více