Family Arena

Family aréna Vás prostě baví!

Vyzkoušejte s vašimi nejmenšími 100 m lyžařský pás, který patří k nejdelším v Krkonoších. Bezstarostně Vás vyveze nahoru, zatímco cestou dolů můžete energii věnovat pilování prvních oblouků.

Slalomy, skoky, vlny, výukové pomůcky na svahu zaručeně zabaví i lyžařské mazáky. Hravá sjezdovka Zvon s rychlostním radarem a skicrossovou dráhou, propojená s rozmanitými sjezdovkami vleku Cinkáč potěší mámu i tátu – modrá osmistovka vyzývá ke zdolání malé odvážlivce, zatímco na červené a černé ladí formu sportovní lyžaři.

Tip:
Nezapomeňte navštívit oblíbenou Beneckou atrakci snowtubing. Ať je odměnou lyžařům i nelyžařům. 

Najdete u nás i označený prostor pro sáňkování. A že Vás bolí nohy? Vezměte s sebou i Váš skipas, nahoru Vás totiž může vyvézt lyžařský pás!

Vše můžete sledovat na 1. ze tří webkamer (webkamery), která je umístěna ve Family aréně. 

Novinka pro zimu 2020!

Nově pro Vás Family aréna připraviala dětské kryté hřiště – takový malý lanový park - se spoustou překážek, průlezek, mostíků,… a krátkého tobogánu a to hned ve dvou podlažích. Plánované otevření je 25.12.2019! Hřiště najdete v oblíbeném Bowling Baru Benecko. Budeme se na Vás těšit.

Navštivte nás i v létě!

Tubing

Na speciálních duších se můžete svést i v létě! Cestu dolů tvoří umělé koryto s několika zatáčkami, ve kterém sjedete na člunu. Nahoru Vás pak vyveze NOVĚ pojízdný pás. Atrakce je vhodná pro děti od 4 a dospělé do 80 kg. V jedné duši smí jet pouze jedna osoba, prosím respektujte toto opatření, je z důvodu Vaší bezpečnosti.

Horské káry

Nebo také horské tříkolky jsou speciálně upravené pro jízdu na travnatém kopci. Jsou opatřeny dvěma brzdami, kterými můžete sami regulovat rychlost jízdy. Jsou určeny pro děti i dospěláky. Umožňují jízdu ve dvojících, což ocení především maminky a tatínkové menších dětí. Samostatně mohou děti jezdit od 12 let. Dolů se svezete po 200 metrové sjezdovce a nahoru vlekem. Maximálním zatížení jedné káry je 100 kg.