Family Arena

Family aréna Vás prostě baví!

Vyzkoušejte s vašimi nejmenšími 100 m lyžařský pás, který patří k nejdelším v Krkonoších. Bezstarostně Vás vyveze nahoru, zatímco cestou dolů můžete energii věnovat pilování prvních oblouků.

Slalomy, skoky, vlny, výukové pomůcky na svahu zaručeně zabaví i lyžařské mazáky. Hravé sjezdovky ve Family aréně s rychlostním radarem potěší mámu i tátu.

Nově ve Family aréně pro zimní sezónu 2022/23 jsme pro Vás připravili další lyžařský pás (54m) a dětský lyžařský kolotoč.

Tip:
Nezapomeňte navštívit oblíbenou Beneckou atrakci snowtubing. Ať je odměnou lyžařům i nelyžařům. 

Najdete u nás i označený prostor pro sáňkování. A že Vás bolí nohy? Vezměte s sebou i Váš skipas, nahoru Vás totiž může vyvézt lyžařský pás!

Vše můžete sledovat na 1. ze tří webkamer (webkamery), která je umístěna ve Family aréně. 

Krytý lanový park

Family aréna připraviala i dětské kryté hřiště – takový malý lanový park - se spoustou překážek, průlezek, mostíků,… a krátkého tobogánu a to hned ve dvou podlažích. Hřiště najdete v oblíbeném Bowling Baru Benecko. Budeme se na Vás těšit.

Navštivte nás i v létě!

Tubing

Na speciálních duších se můžete svést i v létě! Cestu dolů tvoří umělé koryto s několika zatáčkami, ve kterém sjedete na člunu. Nahoru Vás pak vyveze pojízdný pás. Atrakce je vhodná pro děti od 4 a dospělé do 80 kg. V jedné duši smí jet pouze jedna osoba, prosím respektujte toto opatření, je z důvodu Vaší bezpečnosti.