Privát Petr

Privát Petr se nachází v jedné z nejkrásnějších lokalit Krkonoš, v rekreačním a lyžařském středisku Benecko. Nabízí ubytování v soukromí, stranou od rušného centra obce, ale zároveň nedaleko lyžařských vleků, běžeckých tras a dalšího vybavení pro perfektní dovolenou.

Typ ubytování Priváty
Tématické zaměření Sport / Turistika , Pobyty s dětmi , Levné ubytování
Adresa Benecko 179, 512 37 Benecko
Telefon +420 604 602 670
E-mail petrkracik@tiscali.cz
Web http://www.privatpetr.cz/

Zájemci mohou využít vyjížďky na saních a svezení dětí na koních. Ubytovat se můžete v apartmánu a dále v samostatných 2–4 lůžkových pokojích, celková kapacita je 14 lůžek.

Apartmán má vlastní vchod, 2 pokoje (4 lůžkový a 2 lůžkový), sociální zařízení (WC, sprcha, vana), vybavenou kuchyňku (vařič, lednice, varná konvice, mikrovlnná trouba, nádobí), jídelnu s TV se SAT.

Samostatné pokoje (2–4 lůžkové) mají vlastní sociální zařízení (WC, sprcha) a TV se SAT. Podkrovní pokoj je s oddělenou ložnicí. Čtyřlůžkový pokoj s kuchyňským koutem má balkón s krásným výhledem na hory. K pokojům je společná vybavená kuchyň (varná deska, myčka, lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice, nádobí) a místnost na posezení s balkonem, krbovými kamny a dětským koutkem. Možno využít i jako uzavřený apartmán pro skupinu.

V celém objektu je k dispozici připojení k internetu pomocí Wi-Fi.

Pro všechny je též k dispozici zahrada, poskytující bezpečný prostor pro klidný odpočinek (venkovní posezení s možností táboráku, grilování) i dětské hry (houpačka, pískoviště, dětský domeček, menší bazén).

Parkoviště
Internet / Wi-Fi
Domácí mazlíček
Zahrada
Venkovní ohniště
TV
Satelit
Vlastní koupelna s WC
Přistýlka
Dětská postýlka