Privát Mejsnar

Privát Mejsnar nabízí celoroční ubytování v jedné z nejkrásnějších lokalit Krkonoš, na Benecku. V zimě dále výhodnou polohu v blízkosti sjezdových i běžeckých tratí.

Typ ubytování Priváty
Adresa Benecko 176, 512 37
Telefon +420 728 221 641. +420 481 582 717
E-mail jaroslav@mejsnar.cz
Web http://www.mejsnar.cz/

Klidná obec na úbočí hory Žalý nabízí daleké výhledy, procházkové i cyklistické trasy, výchozí místo na horské túry po Krkonoších, v blízkosti jsou jízdárny s možností vyjížděk na koních do volné přírody, půjčovny kol, tenisové kurty, cyklistické autobusové linky vedoucí přes Benecko, propojující celé Krkonoše. V zimním období ideální lyžařské podmínky od úplných začátečníků až po pokročilé zkušené lyžaře. Lyžařské vleky, půjčovny, lyžařské školy, restaurace, obchody vše v blízkosti ubytovacího zařízení.

Privát nabízí ubytování vhodné pro jednotlivce, rodiny s dětmi i větší skupiny. Vybrat si můžete z 2, 3 i 4 lůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením, televizí a satelitem, k dispozici je společná kuchyňka, dobře vybavená. Dále vyhřívaný zahradní bazén se zakrytím a hydromasáží.

V privátu je společenská místnost, stolní tenis, šipky. Privát nabízí venkovní terasu, k dispozici je dále zahrada s možností opalování, grilování, klidné posezení, dětský koutek (houpačka, pískoviště, skluzavka, trampolína).