Penzion Na Začátku

„Na Začátku“ všeho nestálo nic. Žádný dům, ani penzion. Byla tu jen panenská příroda Krkonoš a především velká touha uskutečnit svůj dlouholetý sen. Po mnoha měsících usilovné dřiny, budování a zkrášlování je nyní rodinný Penzion Na Začátku připravený pro vás, vaše rodiny, děti a přátele, ale i vaše sny spojené s přírodou a odpočinkem.

Komfortní pokoje pro rodiny s dětmi

Nabízíme ubytování v pěti 4-lůžkových pokojích, které dle vašeho přání vybavíme dětskou postýlkou.

Doufáme, že se v našem rodinném penzionu uprostřed Krkonoš budete cítit jako doma a užijete si nejen přírodní krásy Benecka, ale také naše wellness služby, dobré pití a chutné jídlo, které s láskou připravuje z čerstvých a kvalitních surovin sama paní majitelka.

Krásné ubytování v horském penzionu "Na Začátku" na Benecku v Krkonoších

Náš penzion i jeho okolí nabízí dostatek klidu a prostoru k relaxaci v čistém horském prostředí Krkonošského národního parku a je ideálním místem pro rodinnou dovolenou, kterou si dosyta užijete.

V zimě si můžete užívat snowboarding, sjezdové i běžecké lyžování, v létě pěší turistiku po hřebenech Krkonoš, horská kola, nordic walking, nebo námi organizované sportovně relaxační víkendy s jógou, TRX, chi runningem, nebo jízdou na MTB – vše pod taktovkou zkušených instruktorů.

Vaše děti si mohou pohrát v dětském koutku, potrápit stolní fotbálek a vyzkoušet trampolínu, nebo pozorovat pstruhy v horském jezírku. Na vás pak čeká vytoužená chvilka klidu v altánu s překrásnou vyhlídkou na vrcholky Krkonoš.

Přesvědčí vás k návštěvě naše video? Budeme rádi

Zaujali jsme vás?

Napiště nám, zavolejte, bude nám ctí a potěšením vás (po)hostit.

Těší se na vás Tereza a Martin Klierovi

Typ ubytování Penziony
Tématické zaměření Pobyty s dětmi , Spa & Wellness , Kongresy
Adresa Benecko 78, 512 37 Benecko
Telefon +420 603 575 612
E-mail info@penzion-nazacatku.cz
Web http://www.penzion-nazacatku.cz/
Parkoviště
Internet / Wi-Fi
Konferenční / přednášková místnost
Wellness / lázně
Zahrada
Venkovní ohniště
TV
Satelit
Vlastní koupelna s WC
Dětská postýlka
Gril
Vířivka