Penzion Mája

Rodinný pension Mája je situován v bezprostřední blízkosti sjezdovek a vleků s umělým zasněžováním a večerním lyžováním v nadmořské výšce 800 m n. m. Pro Vaše pohodlí je každý pokoj vybaven vlastním sociálním zařízením a wifi připojením na internet zdarma.

Typ ubytování Penziony
Adresa Benecko 98, 512 37 Benecko
Telefon +420 725 034 564
E-mail info@penzion-maja.cz
Web http://www.penzion-maja.cz/

Přímo za penzionem se nachází dětský vlek, vhodný pro pohodlné a bezpečné seznámení se zimními sporty i pro ty nejmenší. Pro zdatnější lyžaře či snowboardisty je určen hlavní ski areál se sedačkovou lanovkou, který je od penzionu vzdálený 200 metrů. Při příznivých sněhových podmínkách je možné do ski areálu i zpět dojet na lyžích.

Součástí pensionu je nekuřácká restaurace s barem. Podáváme především výbornou tradiční českou kuchyni. V ranních hodinách od 8–9 h. je zde pro ubytované hosty připravena snídaně formou švédských stolů. V rámci ubytování doporučujeme objednání polopenze. Nabízíme vždy výběr z 3–4 jídel. Samozřejmostí je také možnost objednávky ze stálého jídelního lístku. 

Pro naše hosty je jak v letní, tak v zimní sezóně zdarma k dispozici parkoviště, situované nedaleko hlavní silnice procházející Beneckem. Přímo za penzionem je travnatý povrch o rozloze 1000 m2, kde je altán s posezením a možností grilování. Pro usnadnění Vašich výletů po Krkonoších je 70 metrů od penzionu umístěna autobusová zastávka Benecko.

Ve vzdálenosti okolo 100 m dále naleznete obchod s potravinami, sportovními potřebami nebo nabídku místních relaxačních služeb (masáže, pedikúra, kosmetika, kadeřnictví). Za večerní zábavou můžete vyrazit do místního bowling baru. V letní sezóně je okolí Benecka ideální pro cykloturistiku a pěší turistiku všech úrovní náročnosti. V zimní sezóně se potom Benecko stává oblíbeným střediskem zimních sportů. Další možností pro zpestření Vaší rodinné dovolené je jízda na koních v nedaleké jízdárně nebo aquapark a bobová dráha ve Špindlerově Mlýně.

Parkoviště
Internet / Wi-Fi
Bazén
Zahrada
Venkovní ohniště
TV