Pension Panorama

Rodinný pension s jedinečnou vyhlídkou ve výšce 920 m n. m. nabízí příjemnou atmosféru, útulné pokoje s vlastním sociálním zařízením, Wi-Fi, výbornou kuchyni, saunu, kulečník, letní bazén a terasu. Skvělá základna pro sport a relaxaci.

Typ ubytování Penziony
Tématické zaměření Sport / Turistika , Pobyty s dětmi , Spa & Wellness , Levné ubytování
Adresa Benecko 108, 512 37 Benecko
Telefon +420 605 139 787, +420 481 582 641
E-mail info@pension-panorama.cz
Web http://www.pension-panorama.cz/uvod/

V Pensionu Panorama najdete příjemnou atmosféru v nádherném prostředí, dovolenou se širokými možnostmi aktivního odpočinku a relaxace po celý rok. V těsné blízkosti jsou závodní běžecké tratě a skiareál s velkým výběrem sjezdovek a vleků. Pro děti i začátečníky jsou na Benecku školy lyžování, půjčovny vybavení, snowtubbing a skvělé terény k zimním radovánkám.

Mimo zimní období je poloha pensionu ideálním výchozím bodem pro vaše krátké i dlouhé turistické výlety pěšky i na kolech. V blízkém okolí můžete vyrazit na in-line dráhu, vyjížďky na koních, letní tubbing, golf, sjezd na koloběžkách, podniknout pohodové i adrenalinové aktivity. Můžete si také jen užívat čerstvého vzduchu, domácí kuchyně a krásného výhledu na téměř třetinu České republiky.

Pension nabízí ubytování v příjemných, nově zařízených pokojích s vlastním sociálním zařízením, se snídaní nebo s polopenzí. Pro hosty pensionu je k dispozici bar s posezením, letní terasa, venkovní bazén, sauna, kulečník, Wi-Fi a mnoho dalších služeb. Pension je nekuřácký. 

Parkoviště
Internet / Wi-Fi
Domácí mazlíček
Bazén
Wellness / lázně
Hřiště
Zahrada
Venkovní ohniště
TV
Satelit
Vlastní koupelna s WC
Žehlička
Fén