Pension Mejsnar

Pension Mejsnar nabízí celoroční ubytování v klidné obci Benecko ležící na úbočí hory Žalý. Daleké výhledy, procházkové i cyklistické trasy, výchozí místo na horské túry po Krkonoších a mnoho dalšího. V zimě výhodná poloha v blízkosti sjezdových i běžeckých tratí.

Typ ubytování Penziony
Adresa Benecko 66, 512 37 Benecko
Telefon +420 728 221 641, +420 481 582 717
E-mail jaroslav@mejsnar.cz
Web http://www.mejsnar.cz/

V blízkosti jsou jízdárny s možností vyjížděk na koních do volné přírody, půjčovny kol, tenisové kurty, cyklistické autobusové linky vedoucí přes Benecko propojují celé Krkonoše. V zimním období nabízí Benecko ideální lyžařské podmínky od úplných začátečníků až po pokročilé, zkušené lyžaře. Lyžařské vleky, půjčovny, lyžařské školy, restaurace, obchody – vše v blízkosti ubytovacího zařízení.

Pension nabízí ubytování vhodné pro jednotlivce, rodiny s dětmi i větší skupiny. V zimním období (hlavní sezóna) jsou pobyty týdenní (od soboty do soboty), v ostatních obdobích jsou délky pobytů libovolné. Výhodná možnost pronájmu celého objektu.

Ubytovat se můžete ve 2, 3 i 4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, televizí a satelitem. K dispozici je společná kuchyňka, dobře vybavená. Využít můžete také vyhřívaný zahradní bazén se zakrytím a hydromasáží.

V pensionu je společenská místnost, stolní tenis, šipky. Areál nabízí venkovní terasu, k dispozici je dále zahrada s možností opalování, grilování, klidným posezením, je tu i dětský koutek (houpačka, pískoviště, skluzavka, trampolína).