Pension Holubec

Pension Holubec nabízí ubytování ve vkusně zařízených dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky a v jednom rodinném apartmánu. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV se SAT a ledničkou. Malí návštěvníci mouhou využít dětskou postýlku.

Typ ubytování Penziony
Tématické zaměření Sport / Turistika , Pobyty s dětmi , Levné ubytování
Adresa Benecko 203, 512 37 Benecko
Telefon +420 737 462 350, +420 481 540 526
E-mail info@pensionholubec.cz
Web http://www.pensionholubec.cz/

K dispozici je jídelna s kuchyňským koutem (včetně vybavení) a společenská místnost se stolním tenisem a dětským koutkem. Příjemnou atmosféru v jídelně dotvářejí kachlová kamna. V jídelně je k dispozici dětská jídelní židlička.

Zimní návštěvníci obzvláště ocení prostornou šatnu s vyhřívanými botníky. Pro vaše lyže či kola je připravena uzamykatelná lyžárna, motorky je možno parkovat v garáži.

Pension nabízí bohaté venkovní vyžití – megatrampolína (o průměru 4,5 m) čeká i na dospělé, dětský zahradní domeček, klouzačka, houpačka, pískoviště a zatravněné hřiště s parametry např. pro amatérský badminton či volejbal. Na fotbalové fandy čekají venku dvě branky na minifotbálek a v jídelně pak i stolní fotbal. Těm, kteří před grilem na terase raději upřednostní přírodu, nabízí pensioni venkovní ohniště.

V létě je k dispozici nejen posezení na terase, ale i solárně ohřivaný bazén. Pension je díky své poloze ideálním výchozím bodem pro pěší túry a cyklovýlety, benecká in-line stezka začíná nedaleko. Na lanovku se od nás dostanete pohodlně pěšky po rovině, horní stanice je vzdálena cca 300 metrů, běžecké tratě též.

Parkoviště
Internet / Wi-Fi
Domácí mazlíček
Bazén
Hřiště
Zahrada
Venkovní ohniště
TV
Satelit
Vlastní koupelna s WC
Žehlička
Fén