Relax hotel Bára ***

Relax Hotel Bára *** – zcela obnoweny rodinný hotely, právem označovaný „Baby friendly“, se nachází v překrásné přírodě na začátku běžeckých tras na Benecku. Poskytuje ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností 2 přistýlek, s překrásným výhledem a v rodinných 2pokojových apartmánech.

Typ ubytování Hotely
Tématické zaměření Sport / Turistika , Pobyty s dětmi , Školní výlety , Spa & Wellness , Kongresy
Adresa Benecko 132, 512 37 Benecko
Telefon +420 737 229 150
E-mail rezervace@hotelbara.cz
Web http://www.hotelbara.cz/

Pro děti poskytuje dětský koutek s lezeckou stěnou a dětskou kuchyňkou, který je součástí hotelové restaurace s výjimečnou domácí kuchyní. Pro maminky je k dispozici místnost pro přípravu jídel pro děti a pro tatínky běžecké a cyklistické tratě bezprostředně od hotelu.

Může tu také najít wellness centrum, masáže, fitness pro malé i velké. V letních měsících si můžete vypít kávu na vnější terase s překrásným výhledem na dětské hřiště se skluzavkou, houpačkou, bazénem s lehátky, trampolínou. Můžet se zahrát minigolf nebo kuželky. Hotel se nachází na bezpečném místě, daleko od hlavní silnice a je přímo určený pro celodenní letní i zimní hraní. Příjemný a srdečný personál zdůrazňuje domácí rodinnou atmosféru.

Parkoviště
Internet / Wi-Fi
Domácí mazlíček
Bazén
Konferenční / přednášková místnost
Wellness / lázně
Hřiště
Zahrada
Vlastní koupelna s WC
Žehlička
Přistýlka
Fén
Dětská postýlka
Posilovna
Sauna