Hotel Žalý

Horský Hotel Žalý (960 m n. m.) je nejvýše položený hotel v obci Benecko, která se pyšní největším počtem slunečných dní v roce. Díky své poloze je z hotelu nádherný výhled do okolí.

Ubytování zde je vhodné pro všechny věkové kategorie, rodiny s dětmi, školy a školky v přírodě, lyžařské výcvikové kurzy, sportovní soustředění, svatby, firemní akce, školení, dětské tábory, …

K dispozici jsou 2, 3 a 4 lůžkové pokoje, dále 4 apartmány. Všechny pokoje mají vlastní soc. zařízení, TV se SAT, lednici, telefon.

V hotelu můžete také relaxovat v sauně nebo masáži. Využít můžete mnoho dalších služeb.

Zima – Upravované běžecké tratě začínají přímo před hotelem, sjezdové tratě uměle zasněžované, různých délek jsou také v blízkosti, možnost nočního lyžování, snowtubingu atd.

Léto – Na kole se můžete vydat po značených cyklostezkách malebnou krajinou Krkonošského národního parku. Dále se můžete projet na koních nebo se věnovat pěší turistice. Pro děti je k dispozici dětské hřiště s prolézačkami, houpačkami, skluzavkou, trampolínou a pískovištěm. Dospělí mohou sportovat na tenisových kurtech nebo travnatém hřišti. Procházka lesem plným hub a borůvek je také krásná.

Typ ubytování Hotely
Tématické zaměření Sport / Turistika , Pobyty s dětmi , Školní výlety , Spa & Wellness , Kongresy , Levné ubytování
Adresa Benecko 160
Telefon +420 481 582 100
E-mail recepce@hotelzaly.cz
Web http://www.hotelzaly.cz/
Parkoviště
Internet / Wi-Fi
Domácí mazlíček
Konferenční / přednášková místnost
Wellness / lázně
Hřiště
Zahrada
Venkovní ohniště
TV
Satelit
Vlastní koupelna s WC
Žehlička
Přistýlka
Fén
Dětská postýlka
Infrasauna