Roubenka u Fantíků

V naší chalupě  nabízíme stylové ubytování přímo na sjezdovkách skiareálu Benecko (umělé zasněžování a večerní  lyžování)  v nadmořské výšce 900 m n. m. Roubenka je vhodná jak pro rodiny s dětmi,  tak i pro větší skupiny.

Typ ubytování Horské chaty a chalupy
Tématické zaměření Sport / Turistika , Pobyty s dětmi , Levné ubytování
Adresa Benecko 36, 512 37 Benecko
Telefon +420 604 725 340, +420 481 582 046
E-mail fantikm@post.cz
Web http://roubenka.fantik.cz/

Roubenka disponuje 3–4 lůžkovými pokoji a jedním dvouložnicovým apartmánem, všechny s vlastním sociálním zařízením. Prostorný, 5 lůžkový apartmán je navíc vybaven kuchyňkou a jídelním koutem. Hostům je k dispozici stylově zařízená společenská místnost s plně vybavenou kuchyní, myčkou a výčepním zařízením.

Pro nejmenší návštěvníky máme připraveny postýlky, jídelní židličky a další vybavení. Uzamykatelný prostor pro lyže či kola, sušáky na boty.

Roubenka je vhodná především pro skupiny do 18 osob. Ovšem i jednotlivci zde naleznou své soukromí. Parkování u chalupy a Wi-Fi zdarma je samozřejmostí.

U chalupy je prostorná  terasa s výhledem, s možností posezení a grilování. Na zahradě najdete velkou trampolínu, travnaté hřiště, pískoviště, prolézačky a měkkou travičku na válení se.

Parkoviště
Internet / Wi-Fi
Domácí mazlíček
Bezbarierový přístup
Hřiště
Zahrada
Venkovní ohniště
TV
Sprcha mimo pokoj
WC mimo pokoj
Vlastní koupelna s WC
Přistýlka
Dětská postýlka
Gril