Apartmány Pacholda

Hledáte příjemné místo pro vaši zimní nebo letní dovolenou? Nabízíme levné ubytování v klidné části horské obce Benecko, přezdívané Vzdušné lázně v Krkonoších. V létě jistě oceníte paprsky horského sluníčka a poté osvěžení v bazénu nebo večerní posezení u ohně se sklenkou vína, zapadajícím sluncem a výhledy až do Jizerských hor a Českého Ráje. V zimě potěší, že jen pár kroků vás dělí od skvěle upravených lyžařských sjezdovek. 

Apartmány se nachází v těsné blízkosti lyžařského vleku HSK. Jsou ideální volbou pro rodiny a přátele. V domě jsou tři apartmány.

  • V přízemí domu se nachází apartmán s čtyřlůžkovým a třílůžkovým pokojem, vybavenou kuchyňkou s posezením. Pokoje mají vlastní sociální zařízení. Apartmán má samostatný vchod.
  • V prvním patře se nachází apartmán s dvoulůžkovým a třílůžkovým pokojem, se společnou koupelnou a WC, s vybavenou kuchyňkou s posezením a balkón.
  • V druhém patře se nachází apartmán s 2 čtyřlůžkovými pokoji a vybavenou kuchyňkou s posezením. Pokoje mají vlastní sociální zařízení.

Volný čas můžete strávit koupáním v bazénu, grilováním v prostorném posezení přímo u domu či opékáním buřtů u lesa. A vaše děti mohou vyzkoušet například pin pong, líný tenis, fotbal, zaskákat si na trampolíně a ty nejmenší se zabaví u pískoviště. K dispozici je vám zdarma wi-fi a parkování u domu. Domácí mazlíček po dohodě.

Typ ubytování Apartmány
Tématické zaměření Sport / Turistika , Pobyty s dětmi , Levné ubytování
Adresa Štěpanická Lhota 40, 514 01 Benecko
Telefon +420 605 738 627
E-mail info@pacholda.cz
Web http://www.pacholda.cz/
Parkoviště
Internet / Wi-Fi
Domácí mazlíček
Bazén
Zahrada
Venkovní ohniště
TV
Satelit
Vlastní koupelna s WC
Dětská postýlka
Gril