Apartmány Cedron

Apartmány Cedron se nachází v Horních Štěpanicích, které jsou součástí obce Benecko a jsou bohaté využití všech benefitů   horského střediska, ale přitom jsou lehce stranou centra a jsou tak skryty před hlavním náporem cestovního ruchu v lokalitě.

Poloha apartmánů zajišťuje klientům klid a pohodu a jsou tak vhodné i pro seniory a klienty s malými dětmi či psy. Další výhodou je možnost celoročního parkování v blízkosti apartmánů i v blízkosti sjezdovek. Dojezdová vzdálenost do ostatních velkých horských středisek je minimální. 

K pronájmu nabízíme 2 apartmány Velký a Malý, každý má svůj vchod, sociální zařízení a parkovací místo přímo před budovou, další parkování je k dispozici na parkovišti vzdáleném asi 100 m a je zdarma.     

Velký apartmán 4+1 (kapacita 7 osob + 2 přistýlka)  

Apartmán se rozkládá ve dvou patrech a je tvořen kuchyní, prostorným obývacím pokojem, větší ložnicí s manželskou postelí s postýlkou pro kojence a dvěma menšími ložnicemi, kde jsou 2 a 3 postele. Ve Velkém apartmánu je tedy k dispozici 7 lůžek a 2 místa na rozkládacím gauči v obýváku. Všechny tyto prostory mají balkón s výhledem do přírody.                                                                                              

Malý apartmán 1 + kk (kapacita 2 osoby)

Apartmán je nově vybaven v luxusním industriálním stylu a je v něm manželská postel a designová koupelna s obrovským sprchovým koutem. Ve stejném patře se nachází prostor, kde budujeme wellness.  

V suterénu se nachází garáž, která je upravena na společenskou místnost, ve které zbývá prostor na sušení mokrých věcí a odložení lyží či v létě elektrokol. Plánujeme do ní přidat vířivku.

Typ ubytování Apartmány
Tématické zaměření Sport / Turistika , Pobyty s dětmi
Adresa Horní Štěpanice 48
Telefon +420606669769
E-mail lenicek@topgym.cz
Web http://www.cedronapartments.cz/
Parkoviště
Internet / Wi-Fi
Domácí mazlíček
TV
Vlastní koupelna s WC
Přistýlka
Fén
Dětská postýlka
Prostorná kuchyně s vybavením vč.myčky