Apartmán U Zelinků

Apartmán U Zelinků se nachází v horském středisku Benecko, v obci s krásnými výhledy na část západních Krkonoš, kde si přijdou na své rodiny s dětmi, turisté, rekreační sportovci, ale i sportovci s vyššími nároky.

Typ ubytování Apartmány
Tématické zaměření Sport / Turistika
Adresa Mrklov 56, 514 01 Benecko
Telefon +420 724 716 264
E-mail info@benecko-apartman.cz
Web http://www.benecko-apartman.cz/

Zdejší skiareál nabízí kompletní servis od lyžařských škol, servisů, barů a občerstvení až po snowpark,snowtubing, 11 vleků a čtyřsedačkovou lanovku, kde lyžujete na denně upravovaných sjezdovkách za zajímavé ceny a bez front. Na Benecku najdete i síť běžeckých tratí, které jsou skvělým výchozím místem pro výlety do hor. V létě Benecko a okolí nabídne spoustu zajímavého terénu pro horská kola i silniční kola.

Apartmán U Zelinků se nachází v klidné části obce, 200 m od dolní stanice lanovky, dále v okruhu do 200 m od ubytování najdete například: 2 lyžařské vleky, půjčovnu lyží, lyžařskou školu, občerstvení a tři restaurace, kde je možné si domluvit stravování v případě, že by se vám nechtělo vařit v kuchyňce apartmánu.

Ubytování má chodbu spojující dva pokoje a koupelnu. V jednom pokoji je kuchyňka a jídelní kout s televizí. Kuchyň je vybavena lednicí, mikrovlnnou troubou, vařičem, varnou konvicí a běžným nádobím. V přízemí se nachází uzamykatelná místnost pro lyže a kola.

Parkoviště
Internet / Wi-Fi
Hřiště
Zahrada
Venkovní ohniště
TV
Satelit
Vlastní koupelna s WC