Apartmán U Babety

Moderní apartmán situovaný v prvním patře rodinného domu v nadmořské výšce 850 m.n.m., s úžasnými výhledy do kraje ze dvou balkónů, odkud zažijete nezapomenutelné západy slunce.

Apartmán s vlastním vchodem, který je vhodný pro 4 až 6-ti člennou rodinu, se skládá ze dvou ložnic s manželskými postelemi, prostorné plně vybavené kuchyně, která je spojena s jídelnou a velkým obývacím pokojem s rozkládacím gaučem. 

Samozřejmostí je TV, Wi-Fi a parkování u domu. Na požádání k dispozici dětská postýlka, jídelní židlička, nočník, dětské záchodové prkénko.

V zimě je k dispozici uzamykatelná lyžárna. První vlek (Barka) je vzdálen 50 m od domu, běžecké tratě 15 min chůze. V létě je možnost využívat zahradu s dětskými průlezkami, skluzavkou, pískovištěm. K dispozici je i gril a ohniště.

Přímo za domem vede dětský singltrek a je hřiště Hančova sportovního klubu s asfaltový povrchem, které se v zimě mění na kluziště.

Čtyřnohé mazlíčky a jiná zvířátka máme rádi, ale u nás neubytováváme.

Rekreační poplatek, který činí 25,-Kč/den/osobu (od 18-ti let),není zahrnut v ceně.

Pokud není domluveno jinak, tak nástup je možný od 15:00 dále a  den odjezdu je nutné opustit pokoje do 10. hodiny. Pokud není následně apartmán obsazen dalšími hosty, je možnost po dohodě s majiteli odjezdový čas posunout.

Typ ubytování Apartmány
Tématické zaměření Sport / Turistika , Pobyty s dětmi
Adresa Benecko 149
Telefon +420 606 936 351
E-mail info@apartmanubabety.cz
Web http://www.apartmanubabety.cz/
Parkoviště
Internet / Wi-Fi
Zahrada
Venkovní ohniště
TV
Vlastní koupelna s WC
Dětská postýlka
Gril
Venkovní dětské hřiště
Prostorná kuchyně s vybavením vč.myčky