Hotel ProFamily TOP Benecko

Hotel ProFamily TOP Benecko nabízí komfortní ubytování v nově zrekonstruovaných dvoulůžkových, tří- a čtyřlůžkových pokojích. V hotelu TOP jsou také rodinné pokoje, které se skládají ze dvou samostatných pokojů, společné předsíně, koupelny a WC. Celková kapacita rodinného pokoje je až 7 lůžek s možností přistýlek.

Všechny pokoje v hotelu TOP mají vlastní koupelnu se sprchou a toaletu. Pokoje disponují TV a internetovým připojením WiFi zdarma. Na Vaše přání Vám můžeme na pokoj zapůjčit dětskou cestovní postýlku, dětské video chůvičky, fén atd.

Po návratu z lyžování je Vám k dispozici vnitřní vytápěná lyžárna. V létě je možné uschovat svá kola a koloběžky.

Pro parkování je Vám k dispozici vlastní parkoviště naproti hotelu, kde je možné zaparkovat osobní auto, obytný vůz nebo autobus.
Hotel TOP se nachází v blízkosti sjezdovky Macher lyžařského areálu Benecko. Při dobrých sněhových podmínkách je možný přejezd na lyžích mezi jednotlivými sjezdovkami na Benecku.
 
Z restaurace hotelu Top je možné sledovat čilé dění v kuchyni, ubytování zahrnuje snídani formou bufetu, polopenze nebo plné penze. 
Restaurace nabízí sezónní jídla á la carte, ze surovin dodávaných nejen od místních dodavatelů. Nabídce vévodí česká kuchyně, kterou doplňuje skvělé pivo Hendrych z rodinného pivovaru ve Vrchlabí či nabídka vín.
Pro děti vaříme dětská jídla, v nabídce máme bio mošty, točenou malinovku nebo horkou čokoládu. Podáváme výborné čaje a kávu Julius Meinl.
 
V prvním patře hotelu TOP Benecko je pro děti připravena malá herna s hračkami.
 
V ProFamily hotelu TOP dbáme na bezpečnost. Elektrické zásuvky na pokojích jsou vybaveny dětskou záslepkou. Hotel je disponuje kamerovým systémem a je střežen pultem centrální ochrany s výjezdovou jednotkou a požárními hlásiči napojenými taktéž na centrální dispečink.

Rodzaj zakwaterowania Hotele
Ukierunkowanie tematyczne Sport / Turystyka , Wakacje z dziećmi , Wycieczki szkolne
Adres Štěpanická Lhota 12, Benecko
Telefon +420 232 000 808
Adres e-mail top@profamily.cz
Strona internetowa http://www.top.profamily.cz/
Parking
Internet / Wi-Fi
Plac zabaw dla dzieci
Ogród
Ognisko
TV
Satelita
Własna łazienka z WC
Dodatkowe łóżko
Suszarka do włosów
Łóżeczko dziecięce
Grill
Pokój zabaw dla dzieci