Apartmán U Babety

Moderní apartmán situovaný v prvním patře rodinného domu v nadmořské výšce 850 m.n.m., s úžasnými výhledy do kraje ze dvou balkónů, odkud zažijete nezapomenutelné západy slunce.

Apartmán s vlastním vchodem, který je vhodný pro 4 až 6-ti člennou rodinu, se skládá ze dvou ložnic s manželskými postelemi, prostorné plně vybavené kuchyně, která je spojena s jídelnou a velkým obývacím pokojem s rozkládacím gaučem. 

Samozřejmostí je TV, Wi-Fi a parkování u domu. Na požádání k dispozici dětská postýlka, jídelní židlička, nočník, dětské záchodové prkénko.

V zimě je k dispozici uzamykatelná lyžárna. První vlek (Barka) je vzdálen 50 m od domu, běžecké tratě 15 min chůze. V létě je možnost využívat zahradu s dětskými průlezkami, pískovištěm, ale i gril a ohniště.

Přímo za domem vede dětský singltrek a je hřiště Hančova sportovního klubu s asfaltový povrchem, které se v zimě mění na kluziště.

Čtyřnohé mazlíčky a jiná zvířátka máme rádi, ale u nás neubytováváme.

V zimním období (leden-březen) a o letních prázdninách upřednostňujeme týdenní pobyty, kratší potvrzujeme až těsně před předpokládaným příjezdem.

Cena léto 2022: 21.000,- Kč / apartmán / týden

                             3.600,- Kč / apartmán / noc

Cena zima 2023: 25.200,- Kč / apartmán / týden

                             4.200,- Kč / apartmán / noc

Rekreační poplatek, který činí 25,-Kč/den/osobu (od 18-ti let),není zahrnut v ceně.

Pokud není domluveno jinak, tak nástup je možný od 15:00 dále a  den odjezdu je nutné opustit pokoje do 10. hodiny. Pokud není následně apartmán obsazen dalšími hosty, je možnost po dohodě s majiteli odjezdový čas posunout.

Platební podmínky

Po závazném objednání Vám rezervaci potvrdíme, zašleme Vám informace k zaplacení 50% zálohy. Doplatek je nutné uhradit tak, aby v den příjezdu byl připsán na účtě.

Storno poplatek

• 0% ze zálohy do 60 dnů před nástupem
• 50% ze zálohy, mezi 59. – 15. dnem před nástupem
• 100% ze zálohy v termínu do 14 dnů před nástupem, tzn. 50% z celkové ceny pobytu

Rodzaj zakwaterowania Mieszkanie
Ukierunkowanie tematyczne Sport / Turystyka , Wakacje z dziećmi
Adres Benecko 149
Telefon +420 606 936 351
Adres e-mail babetalek@centrum.cz
Parking
Internet / Wi-Fi
Ogród
Ognisko
TV
Własna łazienka z WC
Łóżeczko dziecięce
Grill
Venkovní dětské hřiště
Prostorná kuchyně s vybavením vč.myčky