Tubing a horské káry

Tubingu park na umělém sněhu a horské káry, na kterých se vyřádí jak děti, tak i dospělí. Helmy můžete nechat doma.

TUBING PARK

Oblíbená zimní atrakce nekončí s posledním sněhem! Na speciálních duších se můžete svézt i v létě! Cestu dolů tvoří umělé koryto s několika zatáčkami, ve kterém sjedete na člunu celou trasu. . Nahoru Vás pak vyveze pojízdný pás. Atrakce je vhodná pro děti od 4 a dospělé do 80 kg.  V jedné duši smí jet pouze jedna osoba, prosím respektujte toto opatření, je z důvodu vaší bezpečnosti. 

HORSKÉ KÁRY

Horské háry nebo také horské tříkolky – jsou speciálně upravené pro jízdu na travnatém kopci a jsou opatřeny dvěma brzdami, kterými můžete sami regulovat rychlost jízdy. Jsou určeny pro děti i dospěláky. Umožňují jízdu ve dvojicích, což ocení především maminky a tatínkové menších dětí. Samostatně mohou děti jezdit od 12 let. Dolů se svezete po 200 m sjezdovce a nahoru vás vyveze vlek. Maximální zatížení jedné káry je 100 kg.

Provoz ve Family Aréně:

  • Červen - sobota 14 - 18
  • Červenec a srpen - denně 14 - 18
  • Září - každou sobotu 14 - 18

Rezervace v jiném čase pro školy, skupiny (min. 8 osob) je možná na telefonním čísle 602 294 201.

A chcete vidět jak to frčí na tubingu nebo na kárách?....mrkněte na naší webkameru ve Family aréně - zde

Ceny:

30bodová permanentka – 100 Kč
60bodová permanentka – 180 Kč                                                                                                                                                                  100bodová permanentka - 280 Kč

Odpočet: 10 bodů/jízda

Ke každé permanentce je účtována vratná záloha 100 Kč!
Pro školy a skupiny množstevní slevy.