Wellness, sauna and swimming pool

Po vydatné horské túře v Krkonoších se můžete příjemně zregenerovat ve Sportovním centru v Jilemnici, které vám nabízí nejenom sportovní vyžití, ale i plavecký bazénsaunu a další aktivity. Krytý plavecký bazén má 4 dráhy a je dlouhý 25 m. K dispozici máte bazén pro dospělé i pro děti. Vyzkoušet můžete i ozdravný Kneippův chodník - 2 nádrže s vodou, teplou (40 stupňů) a studenou, procedůra spočívá v přecházení mezi nádržemi. Pro zvýšení relaxačních účinků jsou v bazénu umístěny dva nové dnové vzduchovače a 4 masážní trysky. Součástí komplexu je také dětský bazének s vodním chrličem.  V budově bazénu najdete ještě solnou jeskyni a saunu. A pokud se objednáte předem, můžete se nechat i namasírovat

V zimní období vás úžasně prohřeje finská sauna s ochlazovacím bazénem a colorterapií. A na závěr relaxace se můžete posilnit v místní pizzerii.

Milovníci solné jeskyně si také přijdou na své. Terapie v mikroklimatické solné jeskyni probíhá 45 minut na pohodlných polohovacích lehátkách. Relaxaci doprovází příjemná hudba a barevné osvětlení. Všechny tyto aspekty napomáhají celkovému uvolnění. Jednu hodinu pobytu v solné jeskyni s obsahem soli můžeme srovnat s dvou až třídenním pobytem u moře.

Ale tím výčet sportovních a regeneračních aktivit nekončí. V dispozici vám je také sportovní stadion, tenisové kurty, cykloturistika, kuželna a další aktivity. Neváhejte a koukněte na Sportovní centrum v Jilemnici.