Penzion Fantík

Penzion Fantík nabízí vkusně zařízené ubytování v pohodové rodinné atmosféře , vhodné zejména pro rodiny s dětmi, skupiny či rodinná setkání, aktivní i neaktivní sportovce, zapálené turisty, cyklisty, houbaře. Naši hosté především oceňují v zimě polohu penzionu přímo na sjezdovkách skiareálu Benecko a v létě denně udržovaný venkovní bazén 8×4 m se zastřešením, protiproudem a slanou vodou.

Lodging type Guesthouses
Thematic focus Sport / Tourism , Stays with children , Cheap accommodation
Address Benecko 102, 512 37 Benecko
Phone +420 604 725 340, +420 481 582 046
E-mail fantikm@post.cz
Web http://www.fantik.cz/

Nabízíme ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových, vkusně vybavených pokojích a apartmánech s vlastním sociálním zařízením a balkonem. Apartmány jsou navíc vybaveny kuchyňkou a jídelním koutem. Hostům je k dispozici jídelna s plně vybavenou kuchyní a myčkou, stylově zařízená společenská místnost s krbem, výčepním zařízením a dětskou hernou. 

Pro nejmenší návštěvníky máme připraveny postýlky, jídelní židličky a další vybavení. Některé pokoje jsou bezbariérové.

Našim hostům je k dispozici lyžárna, která mimo zimní období slouží k úschově kol, kočárků či jiného sportovního vybavení. Za zmínku také stojí vyhřívané botníky v šatně. Samozřejmostí je Wi-Fi připojení v celém objektu a parkování  přímo u penzionu zdarma. 

V rozlehlé a útulné zahradě je k dispozici venkovní posezení pod altánem s možností grilování za každého počasí. Kromě zastřešeného bazénu na zahradě najdete velkou trampolínu, travnaté hřiště, pískoviště, prolézačky a měkkou travičku na válení se.

Parking
Internet / Wi-Fi
Pet
Swimming pool
Wheelchair accessible
Playground
Garden
Campfire
TV
Satellite
Private bathroom with toilet
Iron
Extra bed
Hairdryer
Cot
Grill