Hotel Žalý

Horský Hotel Žalý (960 m n. m.) je nejvýše položený hotel v obci Benecko, která se pyšní největším počtem slunečných dní v roce. Díky své poloze je z hotelu nádherný výhled do okolí.

Ubytování zde je vhodné pro všechny věkové kategorie, rodiny s dětmi, školy a školky v přírodě, lyžařské výcvikové kurzy, sportovní soustředění, svatby, firemní akce, školení, dětské tábory, …

K dispozici jsou 2, 3 a 4 lůžkové pokoje, dále 4 apartmány. Všechny pokoje mají vlastní soc. zařízení, TV se SAT, lednici, telefon.

V hotelu můžete také relaxovat v sauně nebo masáži. Využít můžete mnoho dalších služeb.

Zima – Upravované běžecké tratě začínají přímo před hotelem, sjezdové tratě uměle zasněžované, různých délek jsou také v blízkosti, možnost nočního lyžování, snowtubingu atd.

Léto – Na kole se můžete vydat po značených cyklostezkách malebnou krajinou Krkonošského národního parku. Dále se můžete projet na koních nebo se věnovat pěší turistice. Pro děti je k dispozici dětské hřiště s prolézačkami, houpačkami, skluzavkou, trampolínou a pískovištěm. Dospělí mohou sportovat na tenisových kurtech nebo travnatém hřišti. Procházka lesem plným hub a borůvek je také krásná.

Lodging type Hotels
Thematic focus Sport / Tourism , Stays with children , School trips , Spa & Wellness , Conferences , Cheap accommodation
Address Benecko 160
Phone +420 481 582 100
E-mail recepce@hotelzaly.cz
Web http://www.hotelzaly.cz/
Parking
Internet / Wi-Fi
Pet
Conference / lecture room
Wellness / Spa
Playground
Garden
Campfire
TV
Satellite
Private bathroom with toilet
Iron
Extra bed
Hairdryer
Cot
Infrasauna