Roubenka u Fantíků

V naší chalupě  nabízíme stylové ubytování přímo na sjezdovkách skiareálu Benecko (umělé zasněžování a večerní  lyžování)  v nadmořské výšce 900 m n. m. Roubenka je vhodná jak pro rodiny s dětmi,  tak i pro větší skupiny.

Lodging type Chalets and cottages
Thematic focus Sport / Tourism , Stays with children , Cheap accommodation
Address Benecko 36, 512 37 Benecko
Phone +420 604 725 340, +420 481 582 046
E-mail fantikm@post.cz
Web http://roubenka.fantik.cz/

Roubenka disponuje 3–4 lůžkovými pokoji a jedním dvouložnicovým apartmánem, všechny s vlastním sociálním zařízením. Prostorný, 5 lůžkový apartmán je navíc vybaven kuchyňkou a jídelním koutem. Hostům je k dispozici stylově zařízená společenská místnost s plně vybavenou kuchyní, myčkou a výčepním zařízením.

Pro nejmenší návštěvníky máme připraveny postýlky, jídelní židličky a další vybavení. Uzamykatelný prostor pro lyže či kola, sušáky na boty.

Roubenka je vhodná především pro skupiny do 18 osob. Ovšem i jednotlivci zde naleznou své soukromí. Parkování u chalupy a Wi-Fi zdarma je samozřejmostí.

U chalupy je prostorná  terasa s výhledem, s možností posezení a grilování. Na zahradě najdete velkou trampolínu, travnaté hřiště, pískoviště, prolézačky a měkkou travičku na válení se.

Parking
Internet / Wi-Fi
Pet
Wheelchair accessible
Playground
Garden
Campfire
TV
Shower outside the room
WC outside the room
Private bathroom with toilet
Extra bed
Cot
Grill