LITTLE TREES CAMP VOL.1

22.1. - 23.1. 09:00

Rádi bychom Vás pozvali na čtvrtý ročník snowboardových campů, které jsou vhodné pro začátečníky až pokročilé snowboarďáky. Vaše děti si užijí víkend plný ježdění, srandy a zážitků v Krkonoších na Benecku. Camp bude probíhat pod zkušenými trenéry z naší školy Little Trees Snowboard School ve skiareálu Benecko a Candy Snowparku Benecko.

 

 Místo konání: Benecko v Krkonoších, lanovka Kejnos, Candy Snowpark Benecko  

Věk:
5 – 15 let (nebráníme se mladším i starším)

Cena:
3 200,- kč

Cena zahrnuje:

  • super zábavu a zkušenosti, které věříme budou přínosem pro děti nejen na snowboardu
  • 2 dny ježdění s trenéry z Little Trees Snowboard School
  • 2x skipass na víkend
  • oběd, svačina (domácí koláč, ovoce) s pitím po celý den
  • zapůjčení výbavy těm, kteří potřebují (prkno, vázání, boty)
  • dárek, který bude dětem připomínat zážitky z campu

PROGRAM:

Sobota:

V 9:00 Vás budeme čekat u naší snowboardové školy. Tady se společně představíme a seznámíme s programem. Po malé rozcvičce se rozdělíme do skupin podle dovedností jednotlivců (snažíme se děti rozdělit tak, aby se vzájemně nebrzdily a trénink byl nejen zábavný, ale také efektní). Pro výuku využijeme ski areál v plném rozsahu a budeme se věnovat zdokonalování techniky jízdy, freestyle dovednostem a odbourávání špatných návyků podle potřeb jednotlivců. Na závěr se podíváme na video záběry z ježdění dětí a rozebereme si nejčastější chyby tzv. videocoaching.

Neděle:

Opět se setkáváme v 9:00 u naší školy. Navazujeme na sobotní trénink v jednotlivých sekcích (snowpark, sjezdovka, pojízdný pás) a zaměříme se na postřehy z videocoachingu. Po obědě máme připravené dovednostní hry, při kterých si děti prověří své schopnosti a trochu si „zasoutěží“. Nakonec rozdáme dárky a rozloučíme se s přáním na shledanou v příštím roce.

Doplňující informace:

Ubytování si každý zařizuje sám. Doporučujeme zamluvit co nejdříve buď přímo na Benecku nebo v okolí, například ve Vrchlabí nebo Jilemnici. Z každého campu budou pořízeny fotky včetně videa, které budeme sdílet na našem FB. Pro děti máme dostatek instruktorů, kteří mají mnoho zkušeností ve své specializaci. Pro zkušenější tu jsou Olda, Šimon, Viky, Libor, kteří vědí co dělat ve snowparku, sjezdovce i prašanu. Pro ty menší, kteří začínají tady jsou trpělivé slečny Barča, Káťa a k tomu máme nový pojízdný pás na velmi mírném svahu. Pro ty pokročilé je sjezdovka a snowpark. K dispozici máme vytápěné zázemí školy v centru dění, kde se o děti, kteří si potřebují odpočinout, postará Káťa.

*náhradní rukavice sebou ????

Naše motto:

Naše motto je „furt se něco učím“. Kromě účastníků campu se i my učíme již čtvrtou sezonu, během které pořádáme dětské snowboardové campy. Snažíme se každý rok zlepšovat kvalitu výuky a celého programu. Náš hlavní záměr je, aby děti odjížděly s úsměvem na tváři, nezapomenutelnými zážitky a společně s novými dovednostmi na prkně. Nejde nám o to pěstovat v dětech vzájemnou rivalitu kdo je lepší, naopak preferujeme přátelství, vzájemnou ohleduplnost a podporu. Víme, že to vše je potřeba nejen na svahu. 

Přihlášení:

  • formulář pro přihlášení na camp najdete na tomto odkazuhttps://forms.gle/ymqHhUMmnwceaF2S6
  • peníze prosím pošlete na bankovní účet 228884578/0600. Do zprávy pro příjemce napište jméno Vašeho dítěte.
  • v případě nepřítomnosti z důvodu onemocnění nebo jiných vážných důvodů, vám peníze zašleme zpět v plné výši, pokud camp zrušíte do 2 dnů před začátkem

Pro jakékoliv další dotazy volejte na číslo 722 003 097 nebo pište na E-mail littletreesschool@email.cz

Event calendar

January 2022