Lesní Zátiší

Horský penzion Lesní Zátiší v Krkonoších.

Benecko se nachází v nadmořské výšce 930 m, v blízkosti sjezdových, běžeckých i turistických tras. Okolní svahy nabízejí skvělé možnosti zimního i letního sportovního využití, krásná místa pro odpočinkovou dovolenou.

V zimních měsících je k dispozici pouhých 50 m souběžně s penzionem sjezdovka s vlekem (Vyhlídka) pro dospělé i děti, 300 m od penzionu 4 sedačková lanovka se sjezdovkou (Kejnos). V blízkosti penzionu je k dispozici 11 vleků, 2 snowtubingové dráhy, dětský skipark. Zasněžování a večerním lyžováním je samozřejmostí.

Penzion nabízí ubytování ve 2–5 lůžkových pokojích s vlastním WC a sprchou. Na pokojích je televize a Wi-Fi. Penzion je vhodný pro rodiny s dětmi, milovníky zimních sportů, celoroční turistiky. Apartmán pro 4 hosty je plně vybaven. Ubytování je vždy se snídaní formou rautového stolu. Parkování u penzionu. Penzion je nekuřácký – pro kuřáky je vyhrazen speciální prostor.

V přízemí penzionu máte možnost posedět v restauraci s barem a salonkem o kapacitě 70 míst. V letních měsících jsou k dispozici dvě jižně situované venkovní terasy s překrásným výhledem na oblast Českého ráje. V široké nabídce jídelního lístku najdete hotová i minutková jídla české domácí kuchyně.

Hosté penzionu obdrží KARTU HOSTA k čerpání 15 % slevy na skipas a dalších nabízených slev na www.benecko.info

Typ ubytování Penziony
Tématické zaměření Sport / Turistika , Pobyty s dětmi
Adresa Benecko 44, 512 37 Benecko
Telefon +420 606 717 683, +420 604 247 144
E-mail recepce@penzionlesnizatisi.cz
Web http://www.penzionlesnizatisi.cz/
Parkoviště
Internet / Wi-Fi
Domácí mazlíček
Bazén
Konferenční / přednášková místnost
Hřiště
Zahrada
Venkovní ohniště
TV
Vlastní koupelna s WC
Přistýlka
Dětská postýlka
Infrasauna