Hlavní menu Skiareál

Skiareál Benecko

Díky své unikátní poloze okolo 900 m n. m. se Benecko nachází většinu roku nad úrovní smogového mraku, a zaručuje tak nejenom čistý a voňavý vzduch, ale i nejvíce slunečných dnů v roce. Moderní skiareál Benecko nabízí ideální podmínky pro rodiny s dětmi (Akce Veselé soboty). Najdete u nás rozmanité prosluněné svahy nejen pro začátečníky a mírně pokročilé, dále slalomový svah pro sportovně laděné lyžaře (Obtížnost sjezdovek), dva snowparky pro freestylisty (Freestyle) a dětský skipark (Havrland). Máme pro Vás 4sedačkovou lanovku, 11 vleků a dvě snowtubingové dráhy (Snowtubing). Samozřejmostí je umělé zasněžování a každodenní večerní lyžování (Provoz lanovky a vleků). Pokud nejezdíte na lyžích ani snowboardu, ale dáváte přednost běžkám, máme pro Vás připravené běžkařské tratě, na kterých se můžete věnovat klasice i bruslení (Běžkařský ráj). U nás můžete i sáňkovat a bobovat (Sáňkování). Vašim aktivitám se meze nekladou!

Každou sobotu lyžujeme celý den (9-17 hod.) za cenu půldenního skipasu!

Navíc od 3.ledna do 23. ledna 2016 u nás děti do 12 let jezdí zdarma!

Dětskou permanentku získáte ZDARMA při koupi dospělého tarifu 5/7 nebo 6 dnů. Při koupi dospělé permanentky tedy dostanete skipasy 2 - jeden dětský a jeden dospělý.

 

Doplňující informace a časté dotazy najdete zde.  Probíhající akce na Benecku sledujte zde.

Novinky pro letošní sezónu 2015/2016

Family aréna

Sobotní program pro děti na snowtubingu

 

 

Sjezdovka Nový Cinkáč

Benecký NOVÝ CINKÁČ je sjezdovka, na které se naučili lyžovat Petr a Šárka ZÁHROBŠTÍ. Odtud se pod vedením svého „PAPÁ“ odrazili k vítězstvím ve světových a evropských pohárech a mnoha dalším historickým českým úspěchům.

NOVÝ CINKÁČ je propojen se sjezdovkou ZVON a snowtubingem. Zároveň je i tratí s největším sklonem na BENECKU s možností měření rychlosti jízdy RADAREM.